İçerik etiketlendi: ‘tırnak mantarı lazer tedavisi fiyatları’

Lazerle Tırnak Mantarı Tedavisi -Kolay ve Ekonomik Tedavi

Ekleyen: Andromed Ltd Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)genesisplus

Tırnak mantarı toplumda çok sık rastlanan bir olup enfeksyon sinsi gidişi ve görünüm dışında ciddi rahtasızlık vermeyen bir hastalık olup tedavisi aylarca süren usandırıcı bir süreçtir. Ancak son yıllarda tırnak kökünün lazer ışığı ile ısıtılmasıyla tedavi edilebileceğinin keşfedilmesi ciddi bir sorunun yan etkisiz çözümüne olanak sağlamıştır. İşlem tamamen ağrısız olup güvenli ve yan etkisiz bir işlemdir.

Yaz ayları ile birlikte ayak tırnaklarının mantardan kaynaklı kötü görüntüsü bu konudan müzdarip hastalar için sıkıntı oluşturackatır. Terlik giyilmesi, plaj ve havuzlarda görüntünün fark edilmesi kaygı yaratacaktır. Yine yaz aylarında havuz, sauna ve otel banyoları gibi ortak alanların yaygın kullanımı mevcut enfeksyonun başkaları içinde risk olacaktır.

Tınak mantarı tedavisinde ilaçların 3 ay süre ile ağızdan alınması gerekir. Karaciğer fonksyon testlerini etkileyebilir. Etkinliği %50 civarındadır. Lazerle geliştirilen tedavilerde ise hem etkinlik daha fazla hemde yan etki karaciğer ve diğer organlar üzerinde bir yan etki oluşturmamaktadır.

Lazerle Tedavi-Kolay ve Ekonomik Tedavi

Tırnak mantarı tedavisinde lazer günlük hayatımızda yerini almış ve giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Yeni geliştirilmiş Genesisplus lazer seçici olarak problemli bölgeye yoğunlaşarak nokta atışlarla kaynağında etkili ve güvenli tedavi sunar.

Tedavi oluşumu nasıl gerçekleşir?
GENESISPLUS lazer ile tedavi süreleri enfekte tırnak sayısına bağlı olarak sadece 10-20 dakika sürer. Yüzeyde yayılmadan direkt olarak tırnak veya deriye zarar vermeden enerjiyi cilt altına gönderir ve tedavi oluşumu başlar.

Tedavi esnasında neler hissedilir?
Hastalar genellikle bir sıcaklık hissederler ve anesteziye ihtiyaç duymadan tolere ederler.

Kaç seansa ihtiyaç duyulur?
İki seansta tedavi olabileceğiniz gibi tırnağın durumuna göre seans sayısını doktorunuz belirler.

Tedavi sonucu ne zaman alınır?
Tedavinin hemen sonrasında önemli bir değişiklik gözlenmez. Ayak tırnakları daha yavaş uzadığından özellikle enfekte olmuş tırnağın doğal rengini alması ve düzelmesi 6-12 ayı bulabilir.

Enfeksiyon tekrar oluşur mu?
Zaman içerisinde nemli yerlerde havuz, sauna gibi tekrar enfeksiyon kapılabilir.

Oje ya da parlatıcı ne zaman uygulanabilir?
İşlem sonrasından 24 saat sonra oje ya da parlatıcı uygulayabilirsiniz.

Diğer yöntemlerle farkı nedir?
3 aylık süre ile ağızdan alınan ilaçlar karaciğerinizde ciddi problemlere yol açabilirken yüzde yüz etkin tedavi yöntemi değildir. Aynı şekilde tırnak kesimi ve kremler 12 aylık uygulama gerektirir ve düşük ihtimalle tedaviye cevap verirler. Uzun sürelerde uğraş isteyen, acı ve ağrı veren belirtilen yöntemlerle karşılaştırıldığında etkili, hızlı, kolay, ekonomik ve güvenli tedavi seçeneğini lazerler sunar.

Tedavilerde öncesi ve sonrası

Tedavi Merkezleri, Fiyatları, İletişim Formu

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Şehir (gerekli)

İletiniz

Nerden Buldunuz (gerekli)

Kullanım Koşullarını kabul ediyorum.